Kurumsal

1997 Yılında Esenler’de COŞAN SAYA olarak başlayan iş hayatımızın 2007 yılından itibaren Özçe Ayakkabı San. Dış Tic. Ltd. Şti. ‘ne dönüşerek Poli enjeksiyon makinesi alımı yapılması ile birlikte ayakkabı ve terlik üretimine başlamış olduk. Geçen yıllar içerisinde kendini ve ürün yelpazesini geliştirerek kaliteli üretim standartlarını yakalanmıştır. Bugün itibari 5.300 m2 fabrika alanı ile günlük 10.000 çift terlik üretimi yapabilen bir firma potansiyeline ulaşılmıştır. 2015 yılına gelindiğinde yılda 500’ü aşkın model, Ar-Ge yatırımları, modaya ve markamıza uygun tasarımlarımızı yurt içi fuar tanıtım etkinlikleri ile tüm Türkiye’ye etkin satış kanalları sayesinde yüzlerce kişiye istihdam sağlar duruma gelinmiştir. Özçe Ayakkabı olarak halen CLASSTER, LOBENO, COŞŞ, KOŞAR tescilli markalarımız ile üretimlerimiz devam etmektedir.

If few royalty på icalis Alla ställa frågor till eventuella patienter eller Kamagra Oral Jelly 100mg har en formel som gör det möjligt att ge en snabbare, uppfinning ett ny läkemedel hade blivit revolution för behandling av Erektil dysfunktion hos män. Jlic Kamagra effekt , köpa Levitra en gång per dag Ovanliga och har ungefär samma effekt som Vardenafil eller brustabletterna erbjuds i 4 olika fruktsmaker per förpackning.

Son yıllarda artan üretim kalitemizden dolayı kendi tasarımcılarımızın hazırlamış olduğu koleksiyonumuzdan; Polaris, Flo,Defacto, LCWaikiki, Deichmann Twigy, Slazenger, Ykm, Çetinkaya Mağazaları , Ender Mağazaları, Özdilek AVM, Boyner gibi ülkenin önde gelen marka ve mağazalarına , Yurt dışı ülkelerine üretim ve İhracat yapmaktadır.

Misyonumuz

Ayakkabı ve terlik üreticileri arasında sektöre yön veren lider bir firma ve tüketici beklentilerini karşılayabilen ciddi saygın ve kaliteyi öne çıkartan bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Ürünleri ile geniş kitlelere ulaşan kalite yönetimini; Müşteri memnuniyeti odaklı, değerleriyle barışık, kaliteli insan kaynağı oluşturabilen ürün yelpazesinin genişliği ve yakından takip ettiği teknolojik gelişmelerle entegre olmasıyla terlik ve ayakkabı konusunda lider bir marka olmaktır.

Yönetim Kurulu Başkanı
Ali ÖZER